10pcs/daudz 47uF 25V Elektrolītisko Kondensatoru 5x7mm Alumīnija Elektrolītisko Kondensatoru Augstas kvalitātes...

10pcs/daudz 47uF 25V Elektrolītisko Kondensatoru 5x7mm Alumīnija Elektrolītisko Kondensatoru Augstas kvalitātes...

€0.98 €0.79
Pieejams
l670

Kapacitāte: 47uF
Darbības temperatūra: ,
Modeļa Numurs: 47UF25V 5*7MM
Nominālo spriegumu: 25v
Pieteikums: Zemā spiediena
Iepakojuma Tips: Caur Caurumu
krāsa: Melns
Veids: Alumīnija Elektrolītisko Kondensatoru
Struktūra: Fiksētās Kondensatoru

 • Tiešie ražotāji, rezerves daudzas vietas, inventarizācija, cenu priekšrocības, kvalitātes nodrošināšana, augsta un zema sprieguma elektrolītisko kondensatoru: ietilpība no 0.1 u F u F - 27000 no 4 v 450 v spriegumu, 3 mm - 352 mm diametrā, dzīves 1000 h, 3000 h. Energotaupības lampām speciāla elektrolītisko kondensatoru: jauda no 1.5 u F u F - 1500, sprieguma līmeni, 200 v, 250 v, 400 v, ar 5 mm - 35 mm diametrā, dzīves ilgums 3000 h - 5000 - h - 8000 h. CHONG zīmolu / 47 uf25v5 anylink veids * 7 alumīnija elektrolītisko vidēja materiāliem piemērošanas diapazons ir no zema spiediena cilindrisku formu varas funkcijas augstas jaudas Fiksētu frekvenci raksturīgās frekvences regulēšanas režīmi svins tips radial radīt Pieļaujamā novirze plus vai mīnus 20 (%) spiediena vērtība ir 25 (V) ekvivalents sērija pretestība (EAR) no 0,1 m Ω)

  Elektrolītiskā kondensatora ir kondensators, metāla folijas, kā anoda (alumīnija vai tantals), un pozitīva tuvu metāla oksīda slāni (alumīnija oksīda, vai no tantala pentoksīds) ir dielektriķi, katoda ar strāvu vadošs materiāls, elektrolīts, elektrolītu var būt vai nu šķidro vai cieto) un citiem materiāliem, jo elektrolīts ir būtiska daļa no katoda, elektrolītisko kondensatoru līdz ar to nosaukumu. Tajā pašā laikā, elektrolītisko kondensatoru plus vai mīnus ir nepareizi. Iezīmes: elektriskās jaudas vienību apjoms ir ļoti liels, desmitiem līdz simtiem reižu lielāks nekā citu veidu kapacitāte. Funkcijas divas: nominālā jauda var būt ļoti liels, viegli var sasniegt desmitiem tūkstošu u f vai pat dažus f (bet ne un elektrisko dubultā slāņa kapacitātes attiecība). Trīsstāvu: cenas augstākas nekā citu veidu milzīgs priekšrocība, jo sastāvs elektrolītisko kondensatoru materiāliem ir parastās rūpniecības materiālus, piemēram, alumīnija un tā tālāk. Ražošana elektrolītisko kondensatoru iekārtas ir arī kopīgu rūpniecisko iekārtu, var būt masveida ražošanu, izmaksas ir salīdzinoši zemas.

  Tagi: Elektrolītiskos kondensatori, Alumīnija Elektrolītisko Kondensatoru, 47uf 25v, Lēti elektrolītisko kondensatoru, Augstas Kvalitātes alumīnija elektrolītisko kondensatoru, Ķīna 47uf 25v Piegādātāju.

 • Recenzijas (1)

  • Anton Hvoyniy

   excellent

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti