Endo padoms DTE SCALER PADOMUS,ZOBU PADOMI ENDODONTISKĀS,SADERĪGAS AR NMP, DZENIS UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3 Endo padoms DTE SCALER PADOMUS,ZOBU PADOMI ENDODONTISKĀS,SADERĪGAS AR NMP, DZENIS UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3 Endo padoms DTE SCALER PADOMUS,ZOBU PADOMI ENDODONTISKĀS,SADERĪGAS AR NMP, DZENIS UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3 Endo padoms DTE SCALER PADOMUS,ZOBU PADOMI ENDODONTISKĀS,SADERĪGAS AR NMP, DZENIS UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3

Endo padoms DTE SCALER PADOMUS,ZOBU PADOMI ENDODONTISKĀS,SADERĪGAS AR NMP, DZENIS UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3

€33.06 €21.49
Pieejams
l1885

kvalitāte: Augsts
Piegādes laiks: 2-3days
NETO MASAS: 35g
11 SOĻI KVALITĀTES KONTROLE: LABĀKAIS ZOBU PADOMI
Vienuma Tips: Zobu Balināšana
LABĀKAIS ZOBU SCAER PADOMI: 60 SOĻI, LAI RADĪTU
Izmērs: Small
Sastāvdaļas: Nerūsējošā Tērauda
Izcelsmes valsts: Ķīna
Modeļa Numurs: E0 E2 E1
noliktavā: Jā
Tirdzniecības kanāls : Rūpnīcas tiešā tirdzniecība
krāsa: sudraba
Funkcijas: Zobu tīrīšana/balināšanas
Pakalpojums: labs

 • MODELIS: E0 E1, E2, AMATS : (180° leņķī, turētājs) par kāta dia:0.57 mm×0.57 mm K failus,priekšējo kanālu tīrīšana, sterilizācijas un ārā stublāju kanāls.

  TIKAI SADERĪGS AR:

  EMS, DZENIS UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, N1,N2,N3

  Ražošanas process

  Piegāde

  Klientu apmeklējums

  Mūsu uzņēmums

  Mēs esam ražotājs, kas ir vērsta uz scaler padomus un uzgaļi, kā arī ar ultraskaņas skēleri kopš 2010. gada.Mums ir vairāk nekā 300 modeļus, scaler padomus, kas var fit labi zināms scaler zīmoliem, piemēram, EMS,SATELEC,DZENIS, NSK,KAVO utt.

  Mūsu produkts ir apstiprināts CE/ISO un FDA un pārdod pasaules zobārstniecības klīnikās ik gadu.Mūsu kvalitātes kontroles standartus, kas ir tālu aiz CE/ISO.Mēs garantējam augstu darba standartiem un lielisku klientu apkalpošanu.

  Sertifikācija

  Tagi: Zobu Balināšana, Lēta zobu balināšana, Endo padoms DTE SCALER PADOMI, ZOBU PADOMI ENDODONTISKĀS, SADERĪGS AR EMS, DZENIS UDS J, UDS K, UDS M, UDS E, n1, N2, n3.

 • Recenzijas (0)

  Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti